Premium Solutions Sp. z o.o.,

Opinie o Premium Solutions Sp. z o.o.,

jerbys

no i jeszcze dodajmy fakt że płacą na czas, ostatnio nawet dali premię kilku pracownikom

byly

firma w której jak ktos chce, może się naprawde wiele nauczyć, w szczególnosci narzedzi wykorzystywanych w przemysle i certyfikaty programowe. Ciezko o jakikolwiek awans czy podwyżkę. W firmie ciagle jest "malo pieniedzy". Ale samochody i laptopy są wymienaie co rusz. poziom zarzadzania poniżej krytyki - niby jak w rodzinie, musimy rozmawiac, ale egzekwowania zadań nie ma wcale. Podsumowjać, taki ciepły przystanek na przeczekanie.

gft

nie polecam. Płacą grosze z zarzą się rozbija nowymi furami. Podwyżka - zapomnij.

Zostaw opinię o Premium Solutions Sp. z o.o., - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Solutions Sp. z o.o.,