Regeneracja regulacja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy-Adam Morus

Kwidzyn

Opinie o Regeneracja regulacja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy-Adam Morus

Marwes

Solidna Profesjonalna Naprawa pomp wtryskowych, stresująca, poniewaz bylem jego jedynym pracownikiem uczacym sie a moj byly pracodawca jest uznanym czlowiekiem w spoleczenstwie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4 taki stopien dostalem na egzaminach czeladniczych z ogolnej mechaniki pojazdowej!! Nauka zawodu pod ciaglym okiem pracodawcy poniewaz bylem tak jedynym pracownikiem-mlodocianym Pan Adam Morus bieze pod swoje skrzydla tylko najlepszych wiec cos w tym jest ze dostalem szanse uczyc sie przez 3 lata u najlepszego(moim zdaniem)mechanika pomp wtryskowych i wtryskiwaczy na Pomorzu

Zostaw opinię o Regeneracja regulacja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy-Adam Morus - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regeneracja regulacja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy-Adam Morus