FLEXMEN

Holandia

Opinie o FLEXMEN

Dan

Dają ofszem samochód i kwaterę, pokój jedna osoba, ale kantują na wypłacie, nie placą za nadliczbowe godziny i 20 jurków za ubezpieczenie ciągną. Czy robisz w sobotę czy w niedzielę zawsze wychodzi mniej niż obiecane 10E netto,za 54 H w tym sobota 8H ostałem 507E za tydz. Kłamią i oszukują

Wan
@Dan 25.02.2016 19:27

Rzeczywiście kant...nie dość że stawka mizerna to jeszcze zdzierają za ubezpieczenie a ta dycha netto powinna już po odjęciu ubezp. zostać. Potwornie irytujące!

JakD

Pracowałem na jednym projekcie prze Flexmena. Jak każdej agencji zdarza im się kłamać. Pieniądze zawsze na czas. Dają samochód służbowy albo płacą kilometrówkę.

Zostaw opinię o FLEXMEN - Holandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLEXMEN