Restauracja Sfinks P.Grzegorek

Opinie o Restauracja Sfinks P.Grzegorek

SPHINX REDYTA I BLUE CITY ZATRUDNI KUCHARZY I POMOCE KUCHENNE, KTÓRYCH DELIKATNIE MÓWIĄC OSZUKAJĄ NA KASE. W tej firmie o stałym zatrudnieniu będziesz mógł tylko pomarzyć, wynagrodzenie jest oczywiście wypłacane w terminie, lecz musisz od niego odliczyć wymyślone kary i straty. Obiady pracownicze są, ale musisz za nie płacić ( koszt to ok. 2 godziny twojej pracy). Stawka jaką ta firma proponuje to 7-8 zł MAX i nie licz na podwyżkę PRĘDZEJ CIĘ WYRZUCĄ. Grafik nigdy tu nie był elastyczny. STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! restaurację prowadzą (usunięte przez administratora) Były pracownik

Zostaw opinię o Restauracja Sfinks P.Grzegorek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Sfinks P.Grzegorek