Bełtowski ASO VW i Audi

Opinie o Bełtowski ASO VW i Audi

Radosław

Nie warto!!!!!!!! Zalega z wypłatą trzeci tydzień ,wczesniej smieszne kary umowne..... uwaga na tego pajaca

Byly pracownik Jacek

Uważajcie na tego pracodawce !!!! Obiecuje bardzo dużo a kolegą nawet zusu nie płacił

włodi

wolaoa, u nich osrtatnio jest coraz lepiej. Tylko ofert brakuje ;/

niepisana zasada

Jeśli Aśka P. będzie nadal w Cat to przetargu nie wygracie.

Zostaw opinię o Bełtowski ASO VW i Audi - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bełtowski ASO VW i Audi