PHU Sanimex Sp. J.E.Szuliga, A. Wójcicka, M.Wójcicki

Gliwice

Opinie o PHU Sanimex Sp. J.E.Szuliga, A. Wójcicka, M.Wójcicki

Pracowałem tam kilka lat . Jako pracownik firmę traktowałem , po japońsku , czyli jako tako . Wiadomo -człowiek gdzieś musi zarabiać na chlebek ;) Jak mówią- wszędzie lepiej gdzie nas nie ma - dlatego podjąłem decyzję o zmianie pracy . Mimo ,że w nowej firmie jest super nie jednokrotnie mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem odchodząc z Sanimex-u. Z perspektywy czasu oceniam firmę hmm.... firmę .Firma to ludzie i szefostwo , które ją tworzy . Więc tych ludzi oceniam bardzo dobrze . Dziękuje ,że znosili mnie tyle lat ;)- szczególnie koledzy . Pozdrawiam całą załogę .

Zostaw opinię o PHU Sanimex Sp. J.E.Szuliga, A. Wójcicka, M.Wójcicki - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Sanimex Sp. J.E.Szuliga, A. Wójcicka, M.Wójcicki