PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela
3 15 6 5 1

Opinie o PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jaiakai
 Opinia

jak na razie widze, ze nie ma u nich nowych ofert pracy co troche mnie martwi, ale na pewno można u nich zaorbić tez tak do ok 3000 zł na start, bo naparwde jesli chodzi o socjal to i masz od razu pakiet medyczny i ubezpieczenie też tak samo.

Ślązak
 Opinia

Oj poczułem. Kto nie zna się na swoim fachu lub jest leniwy nie ma czego u niego szukać. Co do wolnego i leków nie mogę napisać nic pewnego. Pozdrawiam!

Tak1Nie
Ślązak
 Opinia

Twardy szef, ale wypłacalny.

praktykant
 Opinia

Całkiem spoko ale ja byłem na restauracji . Daje zarobić po praktykach praca hm chyba spoko

Tak2Nie
Xena
 Opinia

Wszechobecny [usunięte przez moderatora]. Nikt nie wytrzymuje pracując na tartaku, w hotelu czy w stajni. Co chwilę zmieniają sie pracownicy. Poniżania i wyzwiska sa tam na porządku dziennym. Wszyscy według właściciela są leniami i [usunięte przez moderatora]. Przestrzegam. Ten pan doprowadził do depresji i nerwicy u wielu osób !

TakNie1

Zostaw opinię o PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela - Malinowo