PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela

Malinowo

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 15 ocen.

PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela
4 15 6 1

Opinie o PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jaiakai

jak na razie widze, ze nie ma u nich nowych ofert pracy co troche mnie martwi, ale na pewno można u nich zaorbić tez tak do ok 3000 zł na start, bo naparwde jesli chodzi o socjal to i masz od razu pakiet medyczny i ubezpieczenie też tak samo.

Ślązak

Oj poczułem. Kto nie zna się na swoim fachu lub jest leniwy nie ma czego u niego szukać. Co do wolnego i leków nie mogę napisać nic pewnego. Pozdrawiam!

Ślązak

Twardy szef, ale wypłacalny.

praktykant

Całkiem spoko ale ja byłem na restauracji . Daje zarobić po praktykach praca hm chyba spoko

Xena

Wszechobecny [usunięte przez moderatora]. Nikt nie wytrzymuje pracując na tartaku, w hotelu czy w stajni. Co chwilę zmieniają sie pracownicy. Poniżania i wyzwiska sa tam na porządku dziennym. Wszyscy według właściciela są leniami i [usunięte przez moderatora]. Przestrzegam. Ten pan doprowadził do depresji i nerwicy u wielu osób !

Zostaw opinię o PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela - Malinowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU „GREJPOL” Jerzy Grzela