Bodylab - gabinet masażu i fizjoterapii

Kraków

Opinie o Bodylab - gabinet masażu i fizjoterapii

Marek

Witam, czy Bodylab - gabinet masażu i fizjoterapii poszukuje obecnie pracowników? Pracuje w branży już kilka dobrych lat i myślę, że świetnie bym się nadawał :) Może ktoś, coś wie o najbliższej rekrutacji? A może lepiej iść i po prostu zostawić u nich swoje CV.

anitka_polka

ja miałam masaż czekoladowy rewelacja spróbujcie, i skóra jaka miła :)

Kinga

byłam w Bodylab na masazu relaksacyjnym polecam wszystkim szczególnie paniom przystoini masazysci i cudowny masaz swietne samopoczucie

Magda

Jestem bardzo mile zaskoczona masażem w bodylab. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetna obsługa i oczywiście świetny masaż. Będę w przyszłości jeszcze wiele razy korzystała z ich usług.

Zostaw opinię o Bodylab - gabinet masażu i fizjoterapii - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bodylab - gabinet masażu i fizjoterapii