Eurovia Polska S.A.

Opinie o Eurovia Polska S.A.

Cześć!

Cieszymy się, że jesteś tu z nami!

W Eurovia traktujemy każdą formę opinii jako szansę na doskonalenie. Cenimy wszystkie uwagi od naszych obecnych i byłych pracowników, które pomagają nam zrozumieć, co możemy poprawić w naszych praktykach zarządzania i relacjach z pracownikami. Dziękujemy za wszystkie wystawione na naszym profilu opinie.

Rozumiemy i szanujemy wolność słowa, jednocześnie dbając o standardy ustanowione przez prawo, które mają na celu ochronę wszystkich stron przed nieuzasadnionymi oskarżeniami czy naruszeniem godności osobistej.

Pragniemy także podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące działania naszego przedsiębiorstwa są chronione prawem. Wszyscy nasi pracownicy są zobowiązani do zachowania tajemnicy firmowej, co ma na celu ochronę naszych interesów i długoterminowej stabilności. W przypadku wykrycia wpisów naruszających te zasady, są one usuwane przez administrację portalu w celu zapewnienia uczciwej i bezpiecznej przestrzeni do wymiany opinii.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub obawy, lub chciałbyś/chciałabyś podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez e-mail: komunikacja@eurovia.pl.

Fakt, że zarobki są zależne od umiejętności idzie w parze z tym, że uwzględniane są indywidulane podwyżki? co jaki okres czasu można się o taka ubiegać? Ciekawie z jakim skutkiem wychodzą? Dodatkowo jest tu może ktoś kto pracuje jako operator? Jakie widełki na stawkę godzinową mogą przypadać osobie z 3-letnim doświadczeniem?

Robson Nowy wpis

Witam jakie są zarobki na operatora ładowarki kl3 w eurovia?

Nowy wpis

@Robson

wysokość zarobków zależy nie tylko do stanowiska, ale także m.in. od doświadczenia czy umiejętności. W przypadku pytań dotyczących ofert pracy na konkretne stanowiska, najlepiej kontaktować się bezpośrednio z naszym działem HR: rekrutacja@eurovia.pl, do czego serdecznie zachęcamy.

W pakiet socjalny wchodzi ubezpieczenie, dofinansowanie do wakacji i coś jeszcze oferują pracownikowi? Dostał ktoś kiedyś premię lub podwyżkę? Szukają właśnie operatorów i jestem zainteresowany. Piszą, że zapewniają dojazdy, a do ilu km? Ile tu może zarobić ktoś z doświadczeniem i uprawnieniami? Ma ktoś jakieś konkretne info? :) Jak atmosfera w ekipie?

Bardzo nam miło, że jesteś zainteresowana/y pracą w Eurovia. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy podczas rozmowy rekrutacyjnej, dlatego zachęcamy do aplikowania. CV można też przesyłać bezpośrednio na adres: rekrutacja@eurovia.pl.

X

Dojazdy na budowę z bazy

@X

Dobrze wiedzieć ale skoro tak to czy do tej bazy dojazdy mogą być jakoś dofinansowane? rozmawialiście już o takich benefitach? Pakiet z tego co było wcześniej napisane jest chyba dość szeroki?

Witam, jak oceniacie standardy BHP? Została parę dni temu wystawiona oferta dla specjalisty od nich, nie widzę by ostatnio pisano o tym stanowisku, ale już wcześniej podkreślano, że standardy są przestrzegane. Możecie przy tym opowiedzieć o pracy na dziale?

Kwestie BHP to dla nas absolutna podstawa. Szkolimy wewnętrznie nie tylko naszych pracowników, ale także współpracujemy w tym zakresie z naszymi podwykonawcami. Każdego roku organizujemy Tydzień Bezpieczeństwa, podczas którego w naszych biurach, na budowach czy w zakładach organizujemy szereg aktywności poświęconych różnym aspektom bezpieczeństwa i zdrowia. Jesteśmy też jednym z sygnatariuszy „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie". Po więcej informacji o tym jak pracujemy zapraszamy na naszą stronę: https://eurovia.pl/o-firmie/ Pytania dotyczące konkretnej oferty pracy zachęcamy kierować bezpośrednio do naszego działu HR: rekrutacja@eurovia.pl

Sławek

Dzień dobry Na jakie zarobki dla pracownika fizycznego można liczyć w oddziale krakowskim?

@Sławek

wysokość zarobków zależy od kilku czynników, m.in. stanowiska, doświadczenia czy umiejętności. W przypadku pytań dotyczących ofert pracy na konkretne stanowiska, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR: rekrutacja@eurovia.pl

Ostatnie porównanie mnie zainteresowało. Faktycznie stawki z innych firm tak podgoniły te tutejsze? Nawet jeśli tak to możliwe, że wystąpiła w najbliższym czasie jakieś podwyżki? ostatnio chyba w październiku ktoś o nie pytał

komentarze niezgodne z prawem oraz sprzeczne z regulaminem portalu GoWork.pl są usuwane przez administratora serwisu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi w Internecie ma swoje ograniczenia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub obawy, zachęcamy przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez e-mail: komunikacja@eurovia.pl.

Jaroslaw

Bardzo proszę o jakiś kontakt telefoniczny

@Jaroslaw

tutaj link do naszej zakładki "Kontakt": https://eurovia.pl/kontakt/

Aktualność

Ruszyliśmy z autorskim projektem naszego specjalisty ds. BHP

Bezpieczeństwo to główny budulec DNA Eurovia. Krąży w krwiobiegu wszystkich nas i pobudza do super działań. Tak też było w przypadku naszego kolegi Rafała, specjalisty ds. BHP oraz ratownika medycznego. Pod koniec zeszłego roku Rafał ruszył ze swoim autorskim projektem – szkoleniami ze stanów nagłych i obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (AED).

Znajomość zasad obsługi AED pozwala na skuteczne i szybkie udzielenie pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Obecnie w 24 naszych biurach, zarówno stacjonarnych jak i w większych biurach budowy, mamy w wyposażeniu defibrylatory. Pomysł Rafała na instruktaż z obsługi urządzeń ratujących życie spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych koleżanek i kolegów, a także stał się częścią szkolenia wstępnego dla nowych pracowników. Pierwsze spotkania odbyły się w Bielsku-Białej, Mysłowicach oraz Wrocławiu, a kolejne w pozostałych naszych lokalizacjach są już zaplanowane. Rafał zbiera same pozytywne opinie!

O pracy brygadzisty byście napisali kilka słów? wiem, że aktualnie od ponad tygodnia już widnieje oferta i myślę czy by się spróbować. po tym wątku z feedbackiem a raczej jego brakiem trochę się obawiam, bo zależałoby mi na jasnej sytuacji. nie orientujecie się może czy jeśli aplikowałbym w styczniu to czy mógłbym zacząć pracę dopiero pod koniec lutego / na początku marca?

Przede wszystkim zachęcamy Cię do jak najszybszego zaaplikowania. Podczas rozmowy rekrutacyjnej odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także ustalimy dogodną dla obu stron datę rozpoczęcia współpracy. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, więc bardzo często czekamy na wybranych kandydatów dopóki, przykładowo, nie skończy się ich okres wypowiedzenia w poprzedniej firmie. Już teraz zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę, gdzie w zakładce KARIERA W EUROVIA opisaliśmy wszystkie etapy rekrutacji: https://eurovia.pl/oferty-pracy/ Powodzenia!

Jak dlugo się czeka na odpowiedź ze strony rekrutera eurovii po rozmowie kwalifikacyjnej? Wynik rozmowy kwalifikacyjnej jest zwrotny droga telefoniczna nawet jeżeli jest negatywny?

@Zainteresowany

Standardowo po rozmowie kwalifikacyjnej odzywamy się do kandydata w ciągu 2 tygodni, chyba, że ustaliliśmy inaczej podczas spotkania.

@Eurovia Polska S.A.

Ok.... Odpowiedz EUROVI o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej jest zwrotna nawet jeżeli jest negatywna?

@Zainteresowany

Tak, nawet jeśli wynik rekrutacji jest negatywny, informujemy o tym kandydata.

Ewka
@Eurovia Polska S.A.

Dzień dobry, a jak wygląda proces rekrutacyjny? Jest szansa wcześniej zobaczyć zakład, miejsce pracy? Poznać zespół? Oczywiście po podjęciu decyzji pozytywnej, ale przed podpisaniem umowy? :)

@Ewka

Podczas rozmowy rekrutacyjnej można zobaczyć oddział czy jednostkę, której dotyczy proces. Wszystkie etapy rekrutacji opisaliśmy w naszej zakładce “Kariera w Eurovia”, zachęcamy do odwiedzenia: https://eurovia.pl/oferty-pracy/

Czyli u Ciebie nie było zwrotki, że tak piszesz i nawet lokalizację podkreślasz? A nie myślałeś, żeby o nią zgadać? Miałeś dostać jakiś szerszy feedback i dlatego czekasz?

Bruce Lee

Nie, nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi po spotkaniu. Po to podałem lokalizację, żeby osoby z centrali przyjrzały się oddziałom firmy, a nie szły w zaparte (tak, jak to tutaj widzimy), że zawsze jest informacja zwrotna, bo nie zawsze jest. Nie mam w zwyczaju żebrać o informację zwrotną. Skoro firma na rozmowie rekrutacyjnej zapewnia i umawia się z kandydatem na informację zwrotną, to takiej informacji oczekuję. Traktujmy się poważnie i z szacunkiem. Firma nie dając informacji zwrotnej sama sobie wystawia nienajlepszą opinię.

firma na gowork usuwa komentarze niby nie wolno ale jednak komentarzy wstawianych negatywnych brak. po przeczytaniu wcześniejszych wpisów z poprzednich lat widać odpowiedzi na komentarze których nie ma :) brawo Eurovia nawet w tym jesteście beznadziejni.... a dlaczego są usuwane hmm jak ktoś troche pomyśli to się zorientuje i nigdy nie wyśle tu cv a dlaczego ? bo ta firma to istny horror w polskim wydaniu. To było najgorsze miejsce to jakiego trafiłam w życiu i żałuję że nie poszłam do sądu. nie będę się tu rozpisywać bo może ten wpis zaraz zniknie albo się nie pojawi ale szczerze odradzam pracę pod wrocławiem chyba że szukasz niezdrowej adrenaliny.

@były pracownik

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Ponieważ Twoja opinia jest bardzo ogólna, ciężko jest nam się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś/chciałabyś opisać niepokojące Cię sprawy, zachęcamy by napisać do nas na adres: komunikacja@eurovia.pl. Tylko w ten sposób będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość.

Obserwator
@były pracownik

Obserwuje pracę i dużo osób jest niezbyt zadowolonych z pracy w firmie Eurovia. Dlatego że są z góry traktowani. Oszczędza się na wielu rzeczach a nie przekierowuje się tych pieniędzy by polepszyć życie pracowników i ich pracę

@Obserwator

Dziękujemy za komentarz. Twoja opinia jest zbyt ogólna, byśmy mogli się do niej odnieść, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio poprzez adres: komunikacja@eurovia.pl

Aktualność

W Eurovia niesiemy górniczy kaganek oświaty

W budownictwie drogowym kruszywa stanowią główny składnik konstrukcji dróg, dlatego bez osób pracujących w zakładach górniczych niczego byśmy nie zdołali wybudować. Z tego też powodu 4 grudnia to dla nas wyjątkowa data – to wtedy celebrujemy Dzień Górnika, czyli tzw. Barbórkę. Dla osób pracujących w naszych kopalniach ten dzień to nie tylko okazja do świętowania, ale też i do edukowania.

Nasi pracownicy z Kopalni Zaręba, zostali zaproszeni na wspólne celebrowanie Dnia Górnika w pobliskim przedszkolu. Przedszkolaki dowiedziały się między innymi jak wygląda praca w kopalni oraz czym różni się codzienny strój górniczy od galowego munduru. Swojego szkolnego prelegenta miało również nasze biuro kruszyw z Bielan Wrocławskich. Regionalny kierownik ds. zakupów w Eurovia był gościem barbórkowego spotkania w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu. Opowiadał o zawodzie górnika oraz o tradycjach i zwyczajach związanych z Barbórką. Edukacyjne górnicze spotkanie odbyło się także w sąsiedztwie naszej kopalni kruszyw łamanych w Wiśniówce. Odwiedziliśmy Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku. Młodym słuchaczom opowiedzieliśmy o surowcach mineralnych i ich wykorzystywaniu w życiu codziennym oraz o bezpiecznej pracy w kopalniach.

Takie spotkania to zawsze fantastyczne emocje, które dostajemy od dzieciaków. Mamy też nadzieję, że pomogą one kiedyś w wyborach zawodowych ścieżek i dzięki temu będziemy mieć wspaniałych następców, kontynuujących tradycje górnicze.

Eurovia jest jednym z kluczowych producentów kruszyw w Polsce, posiadającym wieloletnie doświadczenie w wydobyciu i przeróbce kruszyw piaskowo-żwirowych oraz łamanych. Rocznie produkujemy około 3 mln ton kruszyw, które dostarczamy na rynek polski, niemiecki, słowacki i litewski. Mamy swoje własne kopalnie w aż pięciu różnych lokalizacjach - Graniczna, Zaręba, Wiśniówka, Czatolin i Stoki.

Więcej o naszych kruszywach znajdziecie tutaj: https://lnkd.in/e3gR-RQ6

Przebudowaliśmy Skwer Rybaka w Łebie

13 listopada oficjalnie otwarliśmy odnowiony Skwer Rybaka w Łebie. Ulubione miejsce mieszkańców i turystów odwiedzających nadmorski kurort zyskało zupełnie nową aranżację.

Wyremontowany pomnik trzech rybaków, podświetlana fontanna, piękne alejki, odnowiony plac zabaw, sztuczna rzeczka, ławki, leżaki, nowe latarnie i nasadzenia – to tylko niektóre zmiany, które sprawiły, że Skwer Rybaka w Łebie przeszedł ogromną przemianę. Dla rowerzystów postawiliśmy stojaki oraz punkty naprawy jednośladów. Modernizacja skweru objęła też budowę miejsc parkingowych i toalety publicznej oraz kompleksowe wykonanie kanalizacji deszczowej. Przebudowaliśmy także układ ulic Kościuszki, Morskiej i Wojska Polskiego oraz przyległe ulice. Zadanie o wartości ponad 13 mln zł zrealizowaliśmy na zlecenie Gminy Miejskiej Łeba.

Skwer Rybaka to centralne miejsce w Łebie, które szczególnie w sezonie letnim tętni turystycznym życiem. Mamy nadzieje, że już wiosną, gdy zazielenią się pierwsze posadzone rośliny, odmieniony skwer wzbudzi pozytywne turystyczne emocje, ale też stanie się miejscem do wypoczynku dla lokalnej społeczności.
Fakt

Kto zadzwoni i poinformuje o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej? Oni eurovia? Haha kto czeka to się nie doczeka. I tak nie ma czego żałować zarobki są tam bardzo niskie tato jest operatorem maszyn ciężkich i zarabia po 8 latach w eurovi mniej niż mama na kasie w Lidlu...

Jagna
@Fakt

O, czyli była rekrutacja a nie ma odpowiedzi, tak? A rekruter mówił, że taka odpowiedź będzie? A wiecie jak ta rekrutacja na stanowisko Operatora maszyn wygląd? No wiecie, ile jest rozmów? I kto je przeprowadza? Jest tu dzień próbny jako część rekrutacji?

@Jagna

Proces rekrutacji na stanowisko operator/ka maszyn zależy od konkretnego oddziału, do którego trwa nabór. Napisz proszę swoje pytania na adres: rekrutacja@eurovia.pl i wskaż lokalizację na którą aplikujesz. Nasz dział rekrutacji udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Pytanko

Czy ktoś może napisać jakie są zarobki na kopalni w Granicznej na operatora maszyn produkcjynych??? Czy są jakieś dodatki na święta wczasy pod grusza 13nastki Barbary 4 grudnia???

@Pytanko

W Eurovia zarobki osób pracujących na stanowisku operator(ka) maszyn produkcyjnych w dużej mierze zależą od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Wszelkie szczegóły można omówić podczas rozmowy rekrutacyjnej, dlatego zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@eurovia.pl. Poza wynagrodzeniem oferujemy szeroki pakiet benefitów, między innymi: dofinansowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS, opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe czy możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym.

Zofia
@Eurovia Polska S.A.

Co to właściwie oznacza ten udział w akcjonariacie pracowniczym? Co to oznacza, bo nie wiem i co realnie pracownik z tego ma? Ten benefit to jest oferowany każdemu od pierwszego dnia pracy, czy po czasie jakimś?

@Zofia

Udział w akcjonariacie pracowniczym daje możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach. Szczegóły wyjaśniamy na spotkaniach rekrutacyjnych.

Miły

Firma duża i prężna z dobrym zapleczem- typowa korporacja. Pracując tam wynagrodzenie było zawsze na czas choć zdarzało się,że brakowało godzin na pasku za wykonaną pracę.w firmie wypłaca się nadgodziny i przestrzega się BHP. Wynagrodzenie z roku na rok coraz słabsze nie adekwatne do wykonywanej pracy i cen w sklepach... Atmosfera w firmie dobra,choć zdarzały się sporadyczne wypadki gnębienia i poniżania pracowników fizycznych przez przełożonych gdzie dyrekcja przymykała oko udając,że nic się nie dzieje. Chłopaki na budowie na ogół znają się na robocie i wykonują ją dobrze,choć od pewnego czasu brakuje dobrych fachowców bo odchodzą z firmy w poszukiwaniu lepszej kasy aby starczyło na życie. Firma dobra do nabrania podstawowego doświadczenia zawodowego gdy nie ma się wymagań finansowych.

Irena
@Miły

i jak brakowało tych godzin na pasku, to szliście jakoś to rozwiązać, aby wypłacili Wam resztę, czy jak?

Miły
@Irena

Ciężko było rozwiązać problem brakujących godzin ponieważ nie otrzymywaliśmy i nie mieliśmy wglądu do raportu godzin.Ogólnie nie otrzymywałem wynagrodzenia za brakujące godziny.Kiedyś dostałem chyba w drodze wyjątku wydruk z moich godzin od "Dobrego Przełożonego" Po około dwóch miesiącach zwrócono mi wynagrodzenie za brakującą sobotę ale tylko dla tego ,że doszło do ostrej wymiany zdań.

@Miły

Pracowałem w tej firmie i niestety musiałem się sądzić, praca była po 16 godz dziennie ale już wypłata to jak im pasowało, po trzech latach w sądzie sprawę wygrałem i wypłacili z odsetkami. Nie polecam tej firmy.

Niedawno

Solidny pracodawca. Bardzo duży pakiet benefitów i dodatków (Kafeteria My Benefit, paczki - w zależności od oddziału, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne i świąteczne, szkolenia). Problematyczne są jednak zarobki. Pomimo podwyżek "inflacyjnych", wciąż nie przystają do zarobków w branży. Bardzo łatwo się tu zaaklimatyzować. Chociaż ludzie są różni, to ma się poczucie, że czują się częścią jednej, wspólnej rzeczy i mają podobną energię. Widać dużą dysproporcję w podziale obowiązków - są osoby, które robią dużo i pracują ponad siły, a są też takie, które mają czas na drugi etat. To niestety obniża morale. Dobrze spędzony czas, wiele mogłam się nauczyć. Będę dobrze wspominać.

Wiecie, czy Eurovia Polska S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptop i telefon są standardowymi narzędziami pracy dla pracowników umysłowych w Eurovia Polska niezależnie od tego czy jest to praca stacjonarna czy zdalna

Irys82

Firma Eurovia wygrała przetarg na pracę związane z nową droga w gminie sobotka pracę trwają od listopada .chodzi oto ze droga w połowie rozwalona wszędzie błoto bagnonani przejść ani przejechac nie można noi co najważniejsze od tygodnia nie ma żadnych pracowników na placu budowy !!Gdzie jest nadzór gdzie kierownik ??!!!

Operator

Nie polecam, zarobki na niskim poziomie, (usunięte przez administratora), nierówne traktowanie i dyskryminacja. Pracownicy przyjmowani po znajomości, często bez jakiegokolwiek doświadczenia. Brak kompencji zastępują "pucowaniem się" do kierownika, w czym są bezkonkurencyjni.

Marzena
@Operator

Powiesz ile to te zarobki na niskim poziomie? Rozumiem, że jesteś/byłeś operatorem w tej firmie więc musiałbyś znać odpowiedź na moje pytanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurovia Polska S.A.