CGH Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o CGH Polska Sp. z o.o.

ameba

zależnie od stanowiska, jest wakat na spawacza i to moje ambicje

edi

nie polecam, praca dla mało ambitnych

gość

Spróbować zawsze możesz ale nie polecam. Dyrektor który tam urzęduje to jedna wielka porażka. Rotacja w dziale jak i w całej firmie jest ogromna. Obiecują nie wiadomo jakie bajki a potem i tak się z tego nie wywiązują. W każdej innej firmie na stanowisku handlowym jako Product Manager masz co najmniej takie same warunki.

Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma CGH Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!

Zostaw opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CGH Polska Sp. z o.o.