PHU-"MJ"

Suchy Las

Opinie o PHU-"MJ"

były pracownik

Powiem tak firma działa chyba jak większość tego typu hurtowni. Wiadomo kupuje się towar gdzie popadnie nie ważne czy w markecie czy na giełdzie lub od producenta grunt aby było taniej i szło na nim zarobić. Ja wiem dokładnie gdzie i co kupuje szef w promocji ale tom wiedzę zostawiam dla siebie!!!

były pracownik

Ogólnie mówiąc Pan(usunięte przez administratora) jest bardzo miłym i sympatycznym pracodawcą, ma swoje plusy (cierpliwy, zawsze serdeczny), ale też są minusy (pensja jak na spożywkę jest słaba, system prowizyjny to śmiech, nie zwraca za badania, wymaga książeczki sanepidu, nie ufa pracownikom do dziś każe zbierać pieczątki, zatrudnia na stawkę minimalną, brak warunków sanitarnych, bród w pokojach dla przedstawicieli i u niego w biurze). Ale reasumując wszystkie plusy i minusy daję Panu Maciejowi mocne 3 jako pracodawcy.

Zostaw opinię o PHU-"MJ" - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU-"MJ"