Webmedio

Opinie o Webmedio

Bartek

W Webmedio stawiałem pierwsze poważne kroki w zakresie webdevelopmentu. Dzięki pomocy całego zespołu szybko opanowałem zagadnienia powiązane z procesem projektowania stron internetowych jak również ich wdrażania przy użyciu najnowszych technologii, pamiętając o zachowaniu obecnie panujących trendów. W połączeniu z miłą atmosferą i pozytywnym nastawieniem wszystkich pracowników mogłem w mgnieniu oka poszerzyć swoje horyzonty. Polecam każdemu bez wyjątku!

Maciek Głodek

Pracowałem w firmie jako Key Account Manager przez ponad rok. Całym sercem polecam tego pracodawcę. Miła atmosfera, duże zaufanie do pracownika, ciekawe wynagrodzenie. Szef zawsze wyrozumiały i uśmiechnięty. Jeszcze raz POLECAM :)

Dawid F

Przygodę z webmedio zacząłem od stażu dzięki któremu postawiłem swoje pierwsze kroki w świecie webowym. Wsparcie zespołu który nie unikał odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania, pozwoliły mi na zgłębieniu wielu tajników tej branży. Po kilkuletniej współpracy z firmą WebMedio nie mogę powiedzieć o niej nic złego, praca przebiegała w przyjemnej atmosferze, a całe napięcie rozładowywały stosunkowo często organizowane imprezy firmowe :)

Dawid F

Iwona

Praca w Webmedio umożliwiła mi zdobycie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów. Duża swoboda działania i miła atmosfera są zdecydowanie atutem tego miejsca.

Dawid W

W Webmedio zaczynałem swoją karierę z programowaniem, projektowaniem i wdrażaniem stron WWW. Nauczyłem się pracy w zespole oraz pracy z klientem. Zdobyłem umiejętności które pomogły mi w dalszym rozwoju kariery.

Zostaw opinię o Webmedio - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webmedio