GLOBAL KRUŚ S.J.

Toruń

Opinie o GLOBAL KRUŚ S.J.

marceli

no właśnie ja tak samo widziałem i mnie to zastanwia, a teraz to mają i nową stronkę zupełnie, wiec raczej na plus, bo jako klient o wiele jepiej i łatwiej jest się poruszac, wiec na pewno na plus pod tym względem, no a poza tym można też dobrze zarobić u nich.

fulda

ta firma nie jest z Torunia a z Brwinowa....

denis

Firma wielka sciema , przy rozmowie obiecanki cacanki po miesiącu człowiek ucieka i martwi sie czy dostanie pieniądze . 1.praca po 11-13godz. 2.bardzo nieprzyjemni ludzie w biurze oby cie wykorzystać 3.przy rozliczeniu okazuje się ze zarobiles owiele mniej niz wychodzi z godzin 4.nieterminowe wypłaty 5.mobbing Panowie nie polecam

wrona

Firma zatrudnia bez umów, praca zwykle po 12 godzin, wynagrodzenie niezgodne z wypracowanymi godzinami i nieterminowe, praca w nocy - 12 godzin za "dzienną" stawkę, nie sa naliczane godziny nadliczbowe. Zdecydowanie nieuczciwy pracodawca.

Zostaw opinię o GLOBAL KRUŚ S.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL KRUŚ S.J.