restauracja Retro,oraz kuchnia włoska

Bydgoszcz

restauracja Retro,oraz kuchnia włoska

Opinie o restauracja Retro,oraz kuchnia włoska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w restauracja Retro,oraz kuchnia włoska?

naki

kuchnia w retro jest bardzo smaczna, za każdym razem jak nie mam pomysłu gdzie iść to idę właśnie tam, bo wiem, że jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :) poza tym obsługa bardzo miła, a zarobki to na kelnera raczej podstawa + napiwki

Kamila

Lokal bardzo słaby wentylacja nie działa albo oszczędzają bo ciuchy po przyjściu do domu strasznie zalatują starym olejem... Wódka chyba z rozlewni piwnicznej kilku znajomych się zatruło po wypiciu kilku drinków... Fajna lokalizacja i to wszystko.. Dla ludzi ceniących sobie kulturę i jakiś poziom kategorycznie nie polecam :/ Wpuszczają dzieci które nie powinny pić alkoholu ale niestety otrzymują go od barmanek bez żadnego problemu:/ szok co tam się dzieje...

lol

to czyja to wina że niepełnoletnia córka wieczorami jest poza domem???????

annna

Witam.Ma pani racje .Ja mam 23 lata,chodze tam na imprezy i jest totalna porażka.Dzieciaki chodzą i piją-a oni na to pozwalają.To nie jest miejsce dla takich gówniarzy.Niech znajdą sobie inne imprezki w ich wieku

P.s

Bardzo nie podoba mi się,że nie są sprawdzane dowody osobiste przed wejściem na boowling,czy tez do restauracji retro w Solcu Kujawskim.Młodzi piją tam alkochol,może ktoś w koncu wezmie się za to.Dzieci Nie powinny przebywac z osobami pełnoletnimi przy alkocholu.Moja córka też tam chodzi,mówi mi ze na sok,ale przychodzi pijana.Z resztą raz za nią poszłam i widziałam ze siedziala przy drinku w niezaciekawym towarzystwie.Weżcie się za to,bo inaczej ja będe musiała zrobic prawidłowe kroki.Pozdrawiam

Zostaw opinię o restauracja Retro,oraz kuchnia włoska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Retro,oraz kuchnia włoska