Fm polsska

Opinie o Fm polsska

jacek

(usunięte przez administratora) ALE PRAWDA JEST ZE LUDZIE SAMI SOBIE NA TO POZWOLILI TOMASZOW MAZOWIECKI NIE BEZ PRZYPADKU ZOSTAL WYBRANY NA SIEDZIBE TEJ FIRMY TANIA SILA ROBOCZA LATWY DOSTEP DO K8 DUZE BEZROBOCIE A STATYSTYKA POKAZE SWOJE . JEZELI KTOS NAPRAWDE MYSLI O PRACY W TEJ FIRMIE MUSI SIE TOTALNIE WYLACZYC ALE NIEKTORYM TO PASUJE JA WYTRZYMALEM 2 MIESIACE I TOTALNIE ZLEWALEM TA PRACE BO WIEDZIALEM ZE NIE JEST TO MIEJSCE DLA MNIE OGOLNIE PRACA JEST CIEZKA I MALA DAJE SATYSFAKCJE I SMIESZNI LUDZIE TAM PRACUJA ZNACZY SIE SZEFOWIE TEAMOW Z ANGIELSKA NAKRECENI PRZEZ BIURO OGOLNIE JA WOLALBYM WYJECHAC ZA GRANICE NIZ TAM PRACOWAC

Zostaw opinię o Fm polsska - Tomaszów Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fm polsska