mojanorwegia.pl

Oslo

Opinie o mojanorwegia.pl

Był ktoś na rozmowie w mojanorwegia.pl? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

ja

od około 10 lat mam tam profil i doczekałem się tego że nie mogę pisać komentarzy do zdjęć ani odpowiadać na wątki na forum ......przykre ....NIE POLECAM !!!!!!!!!

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina

Portal " MOJA NORWEGIA " w końcu przestał udawać czym jest ! A jest po prostu PORTALEM ŚWIADKÓW JECHOWEJ wspólnie i w porozumieniu celem osiągnięcia korzyści majątkowych WERBUNKU do SEKTY JECHOWITOW .

Szukasz pracy?

Janusz Panasiuk

Jak ktos nie wierzy niech wpisze w Google : "Mojanorwegia jechowi " ...wyświetla sie artykuły zachęcające do przystąpienia do sekty . Niezły kamuflaż ale nie doskonały ...do tego wyłudzają kredyty ale policja juz sie zajmuje ta mafia

Oslo

Portal swiadkow JECHOWEJ na którym podstępnie werbują do swojej sekty .

Zostaw opinię o mojanorwegia.pl - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mojanorwegia.pl