Renebud

Berlin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 19 ocen.

Renebud
2 19 6 1

Opinie o Renebud

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Renebud?

anonim

(usunięte przez administratora)

spejs

a szkoda bo podobno potencjał mają bardzo duży teraz

Czytelnik forum

GRATULUJĘ - chociaż jedna osoba wie jak poprawnie napisać słowo ( usunięte przez administratora ) Większość panów podejrzewam, że budowlańców jak widać ponosi, używając ciągle tych samych obraźliwych określeń. Wygląda to tak, jakby pisała jedna lub dwie osoby na zmianę. Skoro jest aż tak źle - panowie to dlaczego nikt nie zgłosił tego do prokuratury, inspekcji pracy? A poza tym więcej precyzji w swych wypowiedziach - konkretów np. dokładnie jaka budowa - nazwa, adres, w jakim okresie czasu, jaki obiekt był budowany, jakie obietnice nie były spełnione, jakie miały być stawki a co w rezultacie otrzymaliście... itp.

anonim

prymitywny portal nie badz zalosny bardzo dobrze ze sa takie portale dzieki temu uczciwi ludzie nie zostana wiecej ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Renebud - Berlin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renebud