Domi Polska Sp. z o.o.

Jawor

Domi Polska Sp. z o.o.

Opinie o Domi Polska Sp. z o.o.

Jan

Prace wykonane w porządku, zgodnie z umową i w terminie. Znajomy także korzystał z usług tej firmy i nie miał złego zdania. Oceniam pozytywnie!

Zostaw opinię o Domi Polska Sp. z o.o. - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domi Polska Sp. z o.o.