FRESH-firma sprzątająca

Kielce

Opinie o FRESH-firma sprzątająca

Bzdura. Pracuje w firmie od dluzszego czasu bardzo dobrze zarabiam i nie narzekam a kto pisze takie komantarze jak wyzej to po prostu robi to na złość

Ta firma [usunięte przez moderatora] pracowników za grosze.Robią kosztorysy na sprzątanie dla firm, z owiele niższą ceną za usługę niż robiły to do tej pory osoby w danej firmie. Np ktoś sobie pracuje w firmie X sprzątając 3 razy w tygodniu za 700 zł, a oni tej firmie to proponują za 350. W takim razie ile zarabia pracownik w firmie Fresh. Może 200 zł. Przez takie właśnie firmy ludzie tracą pracę,a oni wykorzystują za grosze innych.

Zostaw opinię o FRESH-firma sprzątająca - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRESH-firma sprzątająca