OX Media

Bielsko-Biała

Opinie o OX Media

xyz

Rotacja jest ogromna. Większość "pracowników" to stażyści. (usunięte przez administratora) Ogromne problemy administracyjne. (usunięte przez administratora)

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy do OX Media? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy w zakładce kariera:http://www.oxmedia.pl/kariera.php Dla wielu stanowisk istnieje możliwość pracy zdalnej. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w pracy właśnie w takim charakterze.

Stażysta

Jakieś nowe wieści? Pozytywne zmiany na lepsze?

Wetka

Ten komu praca nie odpowiada to ją zmienia. Co prawda nie jestem przekonany czy nie lepiej byłoby poprawić atmosferę w zespole, bo OX Media mają naprawdę duży potencjał do dorównania największym w branży. Myślę, że z obecnym składem jest to możliwe, ale potrzeba by większego zgrania i wzajemnego zrozumienia.

Smutna Prawda

(usunięte przez administratora) Ktoś tu się obawia prawdy? A może warto zastanowić się nad poczynaniami i zmienić coś na lepsze? Plotki rozpuszczane na temat byłych pracowników i powodów ich odchodzenia są po prostu żałosne.

Trivag

Jeżeli dasz to sobie wmówić to tak to będzie. Trzeba zachować trzeźwość umysłu i znać swoją wartość. Głowa do góry :)

joobs

Normalnie to jest tak że pracujesz żeby żyć, w Ox Media jest tak że żyjesz aby pracować.

co to są pakiety godzinowe

Co to są pakiety godzinowe? (usunięte przez administratora)

Sylwia/Kraków

Mala, a kiedy to było? Staż? Jakie stanowisko? Ile masz doświadczenia? Mam kilku znajomych, którzy tam pracowali i pracują (usunięte przez administratora) a też firma się dość rozwinęła i te warunki proponują coraz lepsze. Mi w krk ostatnio click proponował staż bezpłatny, a rok mam doświadczenia w agencji...:/

martin

Geel girl social to ile Tobie zaproponowali w OX Media? Napisz tutaj bo myślę czy składać tam swoją aplikację

Geek girl social

mhh, ja miałam troche inaczej niż pan u góry. podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustaliliśmy z góry w jakim stopniu mogę poświęcać się pracy w agencji oraz stawkę, która była zdecydowanie wyższa niż 1300. Wiem, że można liczyć na pewną elastyczność, której w innych agencjach raczej uświadczyć nie można. Może to był staż? GeekGirl

Zostaw opinię o OX Media - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OX Media