Opinie o Auchan Kołbaskowo

ktos

Jeśli chcesz pracować w TYM Auchanie to zastanow sie pare razy, bo: 1.jak w każdym Auchanie tyrają wszystkich do roboty 2.zatrudnają byle kogo (nie zwracają uwagi na CV czy innych szczegółów) 3.pracują przeważnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> 4.są uparci co do przeróżnych procedur 5....co za tym idzie problem z wypowiedzeniem/zwolnieniem się najlepiej zapomnij w pracy w byle którym Auchanie, lepiej wpadaj do Tesco - przyjemna praca za podobne wynagrodzenie

Gość

Atmosfera zależy od ludzi z którymi się pracuje. A to co się robi zależy od managera. Manager zazwyczaj układa grafik według potrzeb. Niektórzy są bardzo fajni, niektórzy dają nieźle w kość. Niektórzy są zorganizowani, a niektórzy nie - to widać nie tylko okiem pracownika, ale i klienta. Da się pracować, jeśli ktoś ma mocne nerwy :)

SKRTY

Napisze ktoś coś o pracy na stanowisku ochrony ? Ile płaca ???

Zostaw opinię o Auchan Kołbaskowo - Kołbaskowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Kołbaskowo