Consultrix

Wrocław

Opinie o Consultrix

Jjj

Miałam tę nie przyjemność pracy tam. Stanowczo odradzam. Wcześniejsze opinie są prawdziwe. Brak terminowych wypłat, a pracownicy muszą jeszcze o nie "żebrać" I być może otrzymają w ratach. Brak umów Co najwyżej o dzieło. Wszyscy obrabiaja sobie tyłki. Wystarczy wyjść za drzwi a nie zostawia na Tobie suchej nitki. Firma która zajmuje się BHP a robi coś takiego. Delmany to prostacy którzy wyżej stają niż zupy mają. A i do tego chodzenie później na przesłuchania zusu bo nawet tam podpadli... żenada. A na koniec łysy delman będzie próbował Ci wmówić że jesteś kompletnym glupkiem a on jest wszechwiedzacy. Klamstwo klamstwem pomiata

CzemuOszukujecie?

Witam, Niestety muszę przyłączyć się do złych opinii o funkcjonowaniu tej firmy. Podejściu do ludzi, nie szanują swoich pracowników. Na początku często wszystko wygląda dobrze. Rozmawiają, starają się żebyś wkręcił się w tą rodzinną firmę. Później wychodzi nierówne traktowanie, kłamstwa całej rodziny Dlemanowiczów! Szefem na papierze jest Michaś, ale rządzi "pułkownik" Darek i Diva "operetkowa" Danka. Łapczywa, zachłanna i kłamliwa. Zresztą kto z nich nie kłamie. Michaś, który ciągle siedzi w kościele i jeździ na rekolekcyjne urlopy-Kłamie i lawiruje żeby było na jego korzyść! Umowa- proście, jak najszybciej umowę! Warunek konieczny. Chyba nikt tam nie ma umowy o pracę. Nie łudźcie się. Bez szans Delmany tną koszty. Ale oni nie dadzą Ci umowy zlecenia!!! Najlepiej umowa o dzieło- to ich konik. Zajmują się prawem pracy i Bhp więc kombinują jak ciąć koszty! Najlepiej nagrywać co mówią w istotnych sprawach, bo zawsze coś przekręcą. Wypłata 1 często jest o.k. bo niska. Później na Raty!!! Mają gdzieś czy masz co jeść. Ważny nowy samochód, telefon, wczasy!!!Liczą się oni. Wiszą kasę wielu osobom i instytucją. Banki, Zus, skarbowy. Umowy o dzieło- które według urzędnika Zus nie mogą być dziełem. Jak zwodzić i kłamać Darek nauczył się perfekcyjnie. Może w PRL jak był w wojsku, ale raczej całe życie praktyki. Jeżeli odejdziecie, a oni Wam wiszą jakieś zaległe pieniądze to bardzo możliwe, że ich nie odzyskacie. Swoich kontrahentów też traktują z "góry" i olewają oraz "obgadują. Tylko kasa, kasa "miśki". Nazwać ich trzeba po imieniu- oszuści [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i krętacze! Pozdrowienia dla tych wiernych i miłych pracowników, którzy męczą się w tym Bagnie!!! P. Jola, P. Mariusz, P. Magda czy P. Bronek:) Nie pakujcie się we współpracę z tą firemką. Szkoda nerwów i strata pieniędzy. Udaje się nielicznym, ale to na krótką metę.

to ja

Firma Consultrix jest bardzo niesolidna. Pomimo zapewnień starają się ograniczać umowy o pracę do maksimum. Albo zlecenia, albo o dzieło. Spóźnianie się z wynagrodzeniami to norma. Wynajdywanie powodów nie płacenia wynagrodzeń, to już maja opanowane do perfekcji. Nie było chyba tylko samolotu spadającego na siedzibę firmy. Pracujesz jak na pełnym etacie, albo i dłużej. Nie polecam. D.Delmanowicz to raczej typ oszusta.

XxX

Nie ma mowy o umowie. Wypłata w ratach i to z miesięcznym opóźnieniem. Obrabianie za plecami i kłamstwo w żywe oczy.

lili

Bardzo niesolidna firma. Brak umów i kłamstwa odnośnie rodzaju umowy i terminu wypłaty. Zdecydowanie odradzam.

Joanna

Polecam firmę wszystkim, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży bhp. Mili ludzie, świetna atmosfera w zespole bhpowców. Wszystkich pozdrawiam:))

Zostaw opinię o Consultrix - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consultrix