fobosinvest

Sztum

Opinie o fobosinvest

pracownik produkcji

przesada!!! racja opanujcie sie ludzie Pani [usunięte przez moderatora] nie jest szefem tej firmy. ale skoro tak nazwiskami operujemy.... wiadomo kto sie wypowiada napewno nikt z tego niby tępego biura'' bo takie wypowiedzi mówią same za sebie ... Pani [usunięte przez moderatora]dla Pani wiadomosci Pani[usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] odpowiadaja a te wpisy - a może tak o ich zyciu prywatnym poopowiadacie ? ...ciekawe czy one mają mezów???:)

Zostaw opinię o fobosinvest - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fobosinvest