Remabud-Ryszard Czerwinski

Berlin

Opinie o Remabud-Ryszard Czerwinski

lodziarz

20, standardowo nie było z tym problemu. Opóźnienia czasami wiadomo mogą się pojawić ale jest to bardziej związane z tym, że niektórzy też nie przesyłają im kasy na czas. Oczywiśćie cierpią ci, którzy są na końcu - czyli pracownicy. Możecie mi tylko powiedzieć jak długo idzie u nich pracować?

???

A no tak, że nie przestrzega żadnych umów i kieruje się domysłami.

agava

[usunięte przez administratora].Też byłem w Berlinie i dawałem z siebie wszystko, a pracuję zawsze uczciwie obojętnie gdzie jest praca i nienawiodzę cwaniaków. Trzeba zmienić przepisy aby tacy jak on nie mieli racji bytu na rynku pracy.

oszukany

Szef nazywa sie [usunięte przez administratora].Ostatnio oferowal prace na akord przy glazurze w Berlinie.Nie rozliczyl sie z nikim.Dostawalismy smieszne zaliczki na przezycie.Zarobki po rozliczeniu wyszly smieszne okolo 1000 Euro na osobe na miesiac,a i tak nikt nie dostal nic.Opowiada glupoty i obiecuje ze jak mu zaplaca to sie rozliczy. [usunięte przez administratora].

Zostaw opinię o Remabud-Ryszard Czerwinski - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remabud-Ryszard Czerwinski