GKW.Inwestor

Mysłowice

Opinie o GKW.Inwestor

Wan

No są przestoje, wiadomo że do pisania motywują jakieś nie wiem ważne wydarzenia, zwolnienia, cokolwiek co ma sens że ludzie się trochę wkurzają czy po prostu ich to motywuje, jak ejst spokojnie to pracują

Adam

pracowalem w tej firmie 3 lata takze ja polecam tylko nie wiem czy ona jeszcze istnieje

Irek z Jasła

pracowałem w firmie Gkw Inwestor ponad rok czasu ta firma jest wypłacalna dba o pracowników atmosfera jest dobra polecam

Słowa kojarzące się z GKW.Inwestor (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w GKW.Inwestor: Najbardziej nie podobało mi się w GKW.Inwestor:

Zostaw opinię o GKW.Inwestor - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GKW.Inwestor