Poznań

Opinie o Działalność gospodarcza, O.M.S. Usługi Marketingowe , Agencja Reklamowa AGRAF S.C. w Poznaniu, A

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Działalność gospodarcza, O.M.S. Usługi Marketingowe , Agencja Reklamowa AGRAF S.C. w Poznaniu, A.

Nieznany
@admin 11.06.2015, 06:01

Mobing nie polecam tej firmy! Poszukujac pracy w tej firmie nie są przestrzegane zasady praw pracy. Kierownictwo traktuje ludzi jak popychadla. Traktowani są jak sztuki.!!!!

Zostaw opinię o Działalność gospodarcza, O.M.S. Usługi Marketingowe , Agencja Reklamowa AGRAF S.C. w Poznaniu, A - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Działalność gospodarcza, O.M.S. Usługi Marketingowe , Agencja Reklamowa AGRAF S.C. w Poznaniu, A