huta łużyce

Pieńsk

Opinie o huta łużyce

pesymista

Mowili, że lada dzien upadnie. A wyszli na prostą, że ho, ho

oni tak ratują tą hute że po 100zł ludzią dają a prezesi i właściciele pieniądze zarabiają a ludzie na rachunki nie mają

Emeryt Łużyc

Nie płacą na czas! Płacą w ratach! Pracownicy mówią, że Zarząd robi co może aby Huta wyszła na prostą! Nasi mówią, że w środku już widać zmiany na lepsze. Pieńsk to Huta! Jakby nie daj Boże coś się stało z naszą Hutą to będzie koniec Pieńska!

RAMZES

NIE PŁACĄ NA CZAS,W 2 ALBO I W 3 Ratach beznadzieja kadra zarządzająca godna pożałówania

Zostaw opinię o huta łużyce - Pieńsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie huta łużyce