vetir sp. z. o o "gemo"

Poznań

Opinie o vetir sp. z. o o "gemo"

wilczek

Słowa kojarzące się z vetir sp. z. o o "gemo" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .niewielką.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .mili.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w vetir sp. z. o o "gemo": praca z zastepca kierownika Najbardziej nie podobało mi się w vetir sp. z. o o "gemo":praca z kierownikiem i brak możliwosci awansu

Zostaw opinię o vetir sp. z. o o "gemo" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vetir sp. z. o o "gemo"