Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Partner Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Partner Sp. z o.o.

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Partner Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Ten gorszy !
@admin 28.07.2015 13:24

Przez ile lat można być pracownikiem tymczasowym ? Co właściwie daje pracownikowi zatrudnienie poprzez Agencję Pracy Tymczasowej zamiast bezpośrednio w jakimś zakładzie ? Urlop wypoczynkowy 24dni za przepracowany rok zamiast 26dni . Umowa o Pracę zawierana co 13 dni ! Zamiast co najmniej na rok . Tak że super jest pracować w takiej Agencji ! I co najgorsze nie z własnej woli !

Zostaw opinię o Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Partner Sp. z o.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Partner Sp. z o.o.