simply

Opinie o simply

kologen

Z tego co wiem to później @karko, możesz nawet awansować, tylko wiadomo... musisz mieć bardzo dobre wyniki. Ale sam kierownik ma ciekawy pakiet benefitów

ARES

Czy ktoś zalgląda tu z meksykańskiej? Ile teraz można zarobic w tym sklepie?

hohoho

Kokosów tam nie zarobisz. Atmosfera pracy mocno uzależniona od współpracowników. Raczej przytułek dla leserów niż pracusiów (zresztą jak w większości supermarketów gdzie płacą grosze). No i uwaga na jedną z kierowniczek z oddziału na Sokołowskiej. [usunięte przez moderatora] psychicznie pracowników. Podobno juz kiedyś ją wyrzucono z jednej pracy za [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o simply - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie simply