RESTAURACJA ABBAS

Pyskowice

Opinie o RESTAURACJA ABBAS

Anonim

NIE POLECAM organizować tam inprez typu wesele, komunie. Na moim weselu miała być ładnie przyozdobiona sala obrusy były dziurawe nie doprane nad parą młodą wisiały dwa niby białe gołębie pewnie wisiały tam od lat. Ustawienie stołów miało być zupełnie inne właścićielka zadecydowała za nas.Brakło papieru toaletowego a właścicielka powiedziała ze nieda, więc trzeba było wysłać kierowce do sklepu.ABSURT. Właścicielka nawet nie potrafiła cię porządnie ubrać tylko straszyła gości w dresie ! Lokal miał być zamknięty a przy barze siedzieli jacyś ludzie. Jeszcze kilka takich przykładów moge podać. Ten lokal powinien mieć innego właściciela. Kucharz jest dobry.

Zostaw opinię o RESTAURACJA ABBAS - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA ABBAS