Hilton Hotel

Crawley

Opinie o Hilton Hotel

arkadia

ma się rozumieć ze angielski to tutaj podstawa bo przecież znane osobistości tutaj nocują, trzeba się dogadać i dobrze obsłużyć. no i wiadomo że to światowa marka więc wysoki poziom kultury osobistej koniecznie

Hotelarz

Słowa kojarzące się z Hilton Hotel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowa. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są: Wieczorna zmiana cudowna, rannej unikac, i nie chodzi tu o godziny pracy . Od jakiej stawki można negocjować pensję najnizsza panstwowa, ? Najbardziej podobało mi się w Hilton Hotel: praca z goścmi, możliwośc cwiczenia języka Najbardziej nie podobało mi się w Hilton Hotel:(usunięte przez administratora)na porannej zmianie

Zostaw opinię o Hilton Hotel - Crawley

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hilton Hotel