Biurohit

Skoczów

Opinie o Biurohit

erfg

hej hej widze ze od dawna tu nikt nie pisal..widze ze poszukuja przedstawiecila handlowego w Pszczynie wiadomo ze tutaj co miesiac rozne sa te premie..

takaona

Pracuję tam 8 lat jako PH. Ogólnie jest ok. Szef ma swoje wymagania, i bywa męczący, ale od tego jest. Jeśli pracownik robi to, co do niego należy, nie czepia się. Nie zwalniają za byle głupotę. Co do rotacji, to z 7 przedstawicieli, 5 z nich pracuje po kilka lat (2-11 lat, w biurze ekipa jest raczej niezmienna (zmieniają się dziewczyny które idą na macierzyński, a inne z niego wracają), połowa kierowców i magazynierów też pracuje już lata.

zzzzzzzzz

Ja również polecam tą firmę. Ogólnie dobra atmosfera.

Szukasz pracy?

leo

pracuje tam 10 lat jest ok szef nie jest walniety praca fajna ludzie bardzo fajni

werda

dokładnie!!! żenada. szef walnięty jak paczka gwozdzi. unikajcie tego miejsca, bo tam dorobicie sie tylko garba!!!! skupują po tanszych cenach a sprzedają max. dorzej!

były pracownik

Pracowałem tam 3 lata temu nie polecam szef ogólnie męczący wymagania kosmiczne płaca fatalna duża rotacja pracowników

Zostaw opinię o Biurohit - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biurohit