CREDITE POLSKA s.c.

Bydgoszcz

Opinie o CREDITE POLSKA s.c.

das

@alsep, jak kogoś stać, to pewnie nie problem. ja sądzę, że jakiekolwiek szkolenia to już dobra sprawa dla nowego pracownika. Te szkolenia, o których mówisz, często nie są w ogóle potrzebne, dlatego też może ludzie na nie nie cisną.

A to nie jest tak ze ta firma zaprzestała działalnosci w 2011 ?? W ceidg tak widnieje

dawid

Firma jakas kpinaz wgl masakra przez 4 miesiace co chwile zmiana termow . Pani Aneta Trojanowska to juz pslaniu wymowek .rzechodzi sama siebie w wymymowow to nie wiemek. Czy udzielaja kredyt

Damian K.
@dawid 07.04.2016 17:51

Dzień dobry, Proszę o pilny kontakt pod adres damian123.1991@o2.pl Pozdrawiam, Damian K.

CREDITE POLSKA s.c.

Witam. Skąd to podejrzenie,że ta firma nie istnieje? Firma legalnie działa i jest zarejestrowana jako spółka cywilna. Pozdrawiam

A więc oszczegam wszystkich w necie nie znalazłem takiej filmy owszem jest takie biuro kredytowe ale nie spółka cywilna jak jest podane a zreszta piszcie se w google na forach pisze dużo o panu który podaje sie za credite polska s.c. firmy której nie ma.

Zostaw opinię o CREDITE POLSKA s.c. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CREDITE POLSKA s.c.