B.G.L

Weißenfels

Opinie o B.G.L

Mil

Wiesz co, nie wiem czy w tym momencie jest więcej niż dwa które znalazłeś kolego, ale powiem Ci, że ja uważam, że akurat to o czym mówisz jest najlepszym wybotem, to piękne miasta w końcu są, a praca w nich to przyjemnośc dla kogoś kto chce się przeprowadzić

lolo

Witam czy na schaby potrzebujom ludzi a czy tam jest ten niejaki [usunięte przez moderatora] majstrem pracowałem tam poszedłem na zwolnienie a oni mie zwolnili ja to załatwie

obecny

Ale gadasz glupoty pracownik. Nie tylko tacy tam robia. Wystearczy miec odpowiednie podejscie, olac innych i robic swoje i mozna bez problemu wytrzymac. Ja tam robilem 3 lata temu i teraz wrocilem. Duzo sie nie zmienilo. Owszem, [usunięte przez moderatora] jest tam od groma, ale w kazdej firmie tacy sa. Co do [usunięte przez moderatora] to wiedzialem tylko o [usunięte przez moderatora] ksieciuniu, ale jego juz nie ma. Majstruje teraz na lopatce chyba... w kazdym razie jak ktos ma choc troche mocna psyche i dobra kondyche to jest calkiem spoko :)

Tam caly czas potrzebuja hahaha rotacja jest taka ze nie zdazysz poznac normalnych ludzi bo zostaja tylko [usunięte przez moderatora] masz numer bezposrednio do niemiec odbierze [usunięte przez moderatora] powodzenia

Zostaw opinię o B.G.L - Weißenfels

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.G.L