Gimnazjum nr 9

Rzeszów

Opinie o Gimnazjum nr 9

Dominika

@jola a nie dało się zmienić na restaurację, skoro uczniowie woleliby tak? Rozmawialiście z dyrekcją na ten temat? @Mega jeżeli chodzi o korepetycje to teraz większość dzieci z nich korzysta i chyba nie zależy to od poziomu nauczania, ale od samego przyswajania dziecka. Czy nauczyciele Gimnazjum nr 9 chcą się odnieść do tych opinii?

NOVA Rzeszów

UWAGA! Wraca ośmioletnia podstawówka i czteroletnie liceum! Jeśli nie masz ukończonego gimnazjum lub liceum, to ostatni dzwonek, aby ukończyć szkołę aktualnie obowiązującym trybem. Wypełnij formularz na stronie, www.nova.edu.pl oddzwonimy! Zapraszamy też do wizyty w sekretariacie szkoły w Rzeszowie na ul. Kolejowej 1

oj

Ale nawet nie szukają teraz żadnych nauczycieli, więc warunki muszą być dobre. Wiadomo, że praca z gimnazjalistami do najłatwiejszych nie należy, bo nauczanie jest trudne, ale pewnie zarobki mają dobre

wczasowicz

Grupa tegorocznych absolwentów" 9" jest na obozie młodzieżowym...masakra! O 1-2 w nocy glosne rozmowy, muzyka...rzucanie z balkonów rzeczami...nie znają słowa przepraszam...chlew w pokojach...wszystkie uwagi do nich komentują " mamy prawo"...

wczasowicz

Mateusz

Chodziłem do tego gimnazjum do klasy "hiszpańskiej " , hiszpańskiej z nazwy bo po wyjściu ze szkoły hiszpańskiego nie umiałem. Nauczycielka od chemii dręczy uczniów , nie powinna pracować w szkole, zdecydowanie NIE polecam tej szkoły. Ładna z zewnątrz, ale to co się dzieje w środku to jednym słowem bałagan i korupcja, o łapówkarstwie już nie wspomnę :)

aśka

Witam . Opinie na temat tej szkoły są bardzo krzywdzące. Owszem przychodzą tam dzieci uzdolnione , ale i nauczyciele dają dużo od siebie i nie chodzi tu tylko o kasę i zwykłe "ego" ( jak napisał gość). Jeśli chodzi o odwiedziny to tak się złożyło, że były matury i ogromna ilość nas wtedy przyszła do nauczycieli. Chcecie żeby stali na korytarzu i z nami rozmawiali przez kilka godzin, a potem napiszecie ,że gadają a nie uczą. WSZYSTKIM NIE DOGODZI !!!! JA POLECAM G 9 !!!

jola
@aśka 26.09.2015 15:57

Ja w tym roku kończę tą szkolę nie polecam 80 zł płacimy za komers i siedzimy w klasach rodzice podają jedzenie w innych gimnazjach bawią się w restauracjach koszt 100zł jedzenia do syta kelnerzy podają . do liceum na pewno nie do 9

gość

Nie polecam tego gimnazjum. Ściągają uzdolnione dzieciaki, że niby mają wysoki poziom, ale tak naprawdę chodzi tylko o kasę i zwykłe "ego" dyrekcji. Najmilej widziane są dzieci z rodzin zamożnych. To co dzieje się w murach szkoły nie może trafić "na zewnątrz", bo dyrekcja boi się stracić opinię. Problematyczne dzieci zgłaszane są do sądu rodzinnego za "demoralizację", ale dopiero po ukończeniu przez dziecko szkoły. O opinię można się dowiedzieć podpytując na Policji w Wydziale ds. Nieletnich (Rzeszów, ul. Jagiellońska)

jaXD

dokładnie! ja w tamtym roku skończyłam tę szkołę, a teraz nauczyciele jakby nas nie znają! nie polecam i przestrzegam przed Chórkiem. Nie zapisujcie sie tam i nie dajcie zwerbować przez panią (usunięte przez moderatora) serio, masakra...

Kama gość

Popieram, jak przyszłyśmy =żeby odwiedzić nauczycieli i pogadać to nas wyganiano i ścigano po szkole, tragedia:((

Niestety nie polecam, chodziłam tam, było tak sobie, a jak przyszłyśmy z koleżankami w odwiedziny zostałyśmy wyrzucone, pomimo że tylko chciałyśmy porozmawiać z nauczycielami. Jak można tak postępować z absolwentami, najpierw super no bo mają dzięki nam klasy a potem łagodnie mówiąc mamy was gdzieś, oj nieładnie.

Mega
@anonim 29.04.2011 19:42

Poziom,jaki poziom,ten zdobyty na prywatnych korepetycjach,na które nie każdego stać? Tam nauczyciel nie jest dla ucznia,a uczeń dla nauczycieli oprócz Pana od fizyki i historii.

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 9 - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 9