Raster Art Gardawska Anna

Raster Art Gardawska Anna
3 4

Opinie o Raster Art Gardawska Anna

Wiktor

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście o tym forum? Szkoda

rasterart

Do StylBox od raster art: Szanowni Państwo, Z przykrością muszę powiedzieć że opinia jest całkowicie nieuzasadniona. Klient jest po prostu oszustem! Zlecił nam wykonanie kilku rzeczy, po czym za nie niezapłacił. Skrzętnie odmawiał przyjmowania korespondencji wzywającej do zapłaty faktury. Wszystkie przesyłki wracały do nas z dopiskiem - "adresat odmówił przyjecia" Mamy wyrok sądu z nakazem zapłaty za wykonane usługi. Sprawa jest u komornika, ponieważ nie ma możliwości ugody z właścicielem. W miedzy czasie firma zniknęła z rynku - pewnie z powodu kolejnych oszustw.

Styl box

Kompletny brak rzetelności, nie odpowiedzialność i nie dotrzymywanie warunków umowy. Tym cechuje się raster art.

Szukasz pracy?

mord

Podpowiedzcie mi czy jest sens podejmować u nich pracę czy lepiej poszukać takiej samej roboty w innej firmie. Mam nadzieję na jakieś dobre zarobki, które w spokoju będą mogły zapewnić mi godne życie dla mnie i rodziny. A jeżeli nie to chyba muszę rozważyć wyjazd za granicę bo spodziewam się, że w konkurencyjnych firmach raczej o wiele lepiej nie będzie.

Zostaw opinię o Raster Art Gardawska Anna - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raster Art Gardawska Anna