raster art

Knurów

Opinie o raster art

Styl box

Kompletny brak rzetelności, nie odpowiedzialność i nie dotrzymywanie warunków umowy. Tym cechuje się raster art.

mord

Podpowiedzcie mi czy jest sens podejmować u nich pracę czy lepiej poszukać takiej samej roboty w innej firmie. Mam nadzieję na jakieś dobre zarobki, które w spokoju będą mogły zapewnić mi godne życie dla mnie i rodziny. A jeżeli nie to chyba muszę rozważyć wyjazd za granicę bo spodziewam się, że w konkurencyjnych firmach raczej o wiele lepiej nie będzie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o raster art - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie raster art