Piotr Polinkiewicz Firma Handlowa

Nidzica

Opinie o Piotr Polinkiewicz Firma Handlowa

lacko

zagląda rzeczywiście. Moim zdaniem praca tutaj to pozytyw całkiem duży w mojej dotychczasowej karierze. Dajcie znać czy też tu kiedyś pracowliście ;)...

oszukany

Mamy kapitalizm, pamięć mnie jeszcze nie zawodzi i dobrze się orientuję, więc konkurencja jest jak najbardziej wskazana, a rzetelny i uczciwy fachowiec - czego nie można powiedzieć o Panu - nie musi się jej obawiać. A swoją drogą, gdzie są negatywne opinie????????

gti1985

Robiłem 2 auta w tej firmie i za każdym razem wszystko było ok.

Szukasz pracy?

klientka z Olsztyna

Szczerze polecam korzystanie z usług [usunięte przez administratora]. Zamawiałam uszycie kożucha w tej firmie i jestem bardzo zadowolona z wykonania jak i z obsługi, która jest na wysokim poziomie. Pozdrawiam

Piotr Polinkiewicz

Konkurencja nie śpi. Proszę napisać konkretnie o co chodzi bo takie bezpodstawne zarzuty są po prostu śmieszne.

Zostaw opinię o Piotr Polinkiewicz Firma Handlowa - Nidzica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Polinkiewicz Firma Handlowa