Magnetto Wheels Lublin

Lublin

Opinie o Magnetto Wheels Lublin

Były pracownik MW LUBLIN

Ta firma to jakiś koszmar powinno być "Magnetto Hell" zatrudnia dużą część załogi za marne grosze przez pośredników pracy nie dając im żadnych godnych warunków jedynie co taki pracownik dostaje to ciężka harówa a przy wypłacie płacz.Produkują koła marnej jakości z kiepskiej stali i[usunięte przez moderatora] ponieważ nie przestrzegają dobowej normy przerwy w pracy dla pracowników czyli 11 godzin. Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie a tym bardziej przez agencję pracy tymczasowej.

Zostaw opinię o Magnetto Wheels Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnetto Wheels Lublin