Gastro-serwis

Ksawerów

Opinie o Gastro-serwis

Paulina

Pracujesz w Gastro-serwis? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

Mikołaj

Szkoda, że już znaleźli kogoś na tą dystrybucję co pisałeś @kredox. Słyszałem, że można ładne pieniądze zarobić.

to jest cała prawda o tej firmie,firmach -(SZKODA TYLKO DZIECI ) takie czasy i taka chwila ,masz łeb i rozum to kombinuj.(\"motto pana RYSIA\").

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gastro-serwis - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro-serwis