OSMO

Bytom

Opinie o OSMO

jagoda

nie ważny jest kraj pochodzenia filtrów i wkładów, moim zdaniem najwazniejsze że dobrze działają i nie ma z nimi żadnych problemów ale ty wolisz jednak tylko i wyłącznie narzekać,. poza tym ja się chętnie u nich zatrudnię bo czuję że uzdatnianie wody to nie praca a wielka mjisja, takie czasy

goryl

Sprzedają chińskie wkłady i tyle. A jak się coś zepsuje to się martw sam. Nie polecam tej firmy - żerują na ludzkiej naiwności!

zgadnijcie kto

Chcecie sprzedawać przez telefon chińskie śmieci? jeśli tak, to polecam... Naciąganie staruszek na filtry do wody... Nie wiem jak Wy uważacie, ale to nie dla mnie...

beznadziejna firma nie polecam

Zostaw opinię o OSMO - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSMO