Azurro Gliwice

Gliwice

Opinie o Azurro Gliwice

tobi
użytkownik zarejestrowany

tak masz rację @mowa7, Azurro Gliwice to firma świadcząca usługi budowlane. można ich znaleźć w Gliwicach na ulicy Wieczorka

Czy może ktoś napisać coś konkretnie - jeśli OK to dlaczego - jeśli nie poleca to podać jakiś przykład - dlaczego współpraca sie nie powiodła. Warta ta firma jest coś czy nie ?

marek

nie polecam (usunięte przez administratora) jak wszędzie wysyłaja cię na 1 lub 2 tygodnie bezpłatego po 4 -6 tygodniach pracy

koo

czy moze mi ktos powiedziec cos o azurro z gliwic czy warto sie tam wybierac do pracy do holandi z tej firmy bardzo bym prosił o jakas informacje

ktos

nie polecam .to jakis zart chyba uwazajcie na ta firme

jarek198812

Witam, Mam pytanie czy ktos cos slyszal o firmie Azurro z Gliwic ? Chodzi o prace na terenie Holandii .

Zostaw opinię o Azurro Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azurro Gliwice