Mpp Architekci Minsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Mpp Architekci Minsk Mazowiecki

karma

[usunięte przez moderatora]nie ośmieszaj się bo "architekt" jak i "pracodawca" z ciebie żaden.Forum odzwierciedla tylko to co robisz na codzień, Czyli [usunięte przez moderatora]ludzi.Życzę powodzenia i losu na który sobie zapracowujesz.

Bardzo proszę o niezamieszczanie niezgodnych z prawdą oskarżeń na temat naszej firmy. Myślę że opinie sfrustrowanych osób którym podziękowaliśmy za współpracę nie mogą być wiarygodne. Wbrew życzeniom wszystkich "życzliwych" nasza firma działa i ma się dobrze pomimo szalejącego kryzysu :) z poważaniem zarząd spółki

Zostaw opinię o Mpp Architekci Minsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mpp Architekci Minsk Mazowiecki