Bricomarshe

Inowrocław

Opinie o Bricomarshe

Olek

@oapa, a wiesz może czy aktualnie poszukują kogoś do pracy, bo nie znalazłem aktualnych ofert, a jestem zainteresowany :)

Były klient

Katastrofa, czy nikt tam w tym sklepie nie zarządza.

?

Niestety nie moge sie zgodzić z opinią na temat facetów w obsłudze, Pan na ogrodzie jest miły kupiłam komplet do ogrodu, doradził, był miły , obsługa profesjonalna, a do tego przystojny i miły.

Klientka

Jest mi bardzo smutno , ale obsługa tego sklepu mogłaby zdecydowanie być bardziej uprzejma.Wiele razy robiłam zakupy w tym sklepie , obsługa zawsze pomocna miła .Niestety teraz np. obsługa stosunku do Klientek ( chodzi mi o męską cześć obsługi ) są oni niezbyt uprzejmi i aroganccy. Natomiast muszę pochwalić Panie przy kasach są to właściwe osoby na właściwym miejscu , gdyby Panowie brali przykład z Pań zdecydowanie sklep oferował by swoje usługi na najwyższym poziomie.

Zostaw opinię o Bricomarshe - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bricomarshe