Agencja Literacka Graal

Opinie o Agencja Literacka Graal

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): [usunięte przez moderatora], stres, zakłamanie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mniejsze niż zero. Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera beznadziejnia, w przeciwieństwie do ludzi . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Jak najwyższej. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: współpracownicy. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: szefowie.

Zostaw opinię o Agencja Literacka Graal - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Literacka Graal