Imagination Technologies Limited

Toruń

Imagination Technologies Limited

Opinie o Imagination Technologies Limited

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktoria

Ktoś z Was posiada informacje na temat bieżącej sytuacji w Imagination Technologies Limited oraz jej ofert pracy? Czy przyszli pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta. Pamiętajcie o regulaminie serwisu Gowork.

heardup

Na twoje szczęście @henryk szukają teraz C software developera. Trzeba mieć oczywiście umiejętności w programowaniu i znać bardzo dobrze język angielski. Firma zapewnia prywatną opiekę medyczną, karnet na siłownię i wiele innych.

Zostaw opinię o Imagination Technologies Limited - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imagination Technologies Limited