iSpot

Opinie o iSpot

maciek

spotkałem tak jak Ty @Jacek ofertę pracy w iSpot i jestem jeszcze bardziej zaciekawiony ponieważ chcą aby aplikować na stanowiska , ale nie podają warunków zatrudnienia a nawet wymagań wobec kandydatów, a ja lubię wiedzieć na co się decyduję a nie aplikacja w ciemno

Jacek

Jest oferta pracy na handlowca w Warszawie. Czy można prosić o jakąś informację na temat zarobków? Dlaczego zarobki są uzależnione od wyniku? To nie jest stanowisko ph, więc komuś się na czerep rzuciło?

Neon

1 711 324 tyle jest osób w Warszawie...i kierownictwo Apple oddział w Warszawie nie może znaleźć kierownika do swoich sklepów..To jakiś ŻART ??? I Jak Myślicie czyja tu jest wina ?? Kowalskiego Nowaka ??? Może im jest potrzebny w Biurze Psychiatra ???

Bigos

Statystyki świadczą o tym, że zespół Google jest całkiem szczęśliwy: 84 proc. pracowników koncernu deklaruje wysoki stopnień satysfakcji z pracy. To jeden z najwyższych wyników wśród największych amerykańskich firm z listy Fortune 500...Czego nie można powiedzieć o patologi biznesowej nad Wisłą. Steve Jobs przekręca się w grobie jak widzi, że jego dorobek marnują mizerni menago w tym kraju !!! To żałosne że robotę dostaje ktoś kto oprócz angielskiego nic nie umie. DRAMAT !!!

Zostaw opinię o iSpot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iSpot