REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.

REC

REC jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm zajmującą się inżynierią oprogramowania. Firma została założona we Wrocławiu w 2007 roku, jednak jej historia sięga do roku 2000. Nasza firma w Polsce ma siedziby na południu kraju we Wrocławiu oraz na północy w Koszalinie. Obecnie w naszych spółkach zatrudniamy ponad 130 inżynierów. Jesteśmy silną grupą specjalistów prowadzoną przez doświadczony zespół menadżerów. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze inżynierii oprogramowania i branży ICT. Mamy wiedzę i możliwości, aby pracować nad każdą warstwą bądź też typem systemu oprogramowania, rozpoczynając od nieskomplikowanego systemu wbudowanego po interfejs użytkowania w złożonych aplikacjach. Nasi inżynierowie zdobyli specjalistyczną wiedzę realizując projekty w branżach takich jak: telekomunikacja, przemysł motoryzacyjny, systemy wbudowane, urządzenia domowe, elektronika, multimedia, internet, new media, bankowość, ubezpieczenia. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy cyklu życia systemu oprogramowania, rozpoczynając od wczesnych analiz wymagań oraz prototypów, a skończywszy na utrzymywaniu całego systemu. W skład naszej oferty wchodzą także takie usługi jak naprawianie błędów, zarządzanie zmianami, helpdesk i wiele innych. W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy sobie podstawowy cel, jakim jest spełnienie potrzeb klienta oraz przewyższenie jego oczekiwań. Nasze wysokiej jakości usługi dostarczane są profesjonalnie oraz w uzgodnionym czasie. W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby mamy zdolność i możliwość szybkiego wzrostu zatrudnienia, zachowując know-how i zasoby w projekcie tak długo, jak to jest wymagane. Aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom firmy i wymaganiom rynku stworzyliśmy zespół specjalistów dedykowany do rekrutacji pracowników. Jeśli chciałbyś się przyłączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę zawodową z nami, wyślij swoje CV do: Rekrutacja i Marketing Personalny Małgorzata Myszka Ada Kot W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: E-mail: jobs@rec-global.com Telefon: + 48 71 711 8080, +48 71 711 8081

Zostaw opinię o REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.