Opinie o Elana-Pet Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elana-Pet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elana-Pet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elana-Pet Sp. z o.o. w Toruń

Całą prawda o lerg pet Nowy wpis

Odradzam wszystkim ta firmę przekonałem się na własnej skórze podjąłem tu pracę jakieś 6 miesięcy temu po miesiącu podziękowałem praca na magazynie nic nie ma wspólnego z tym określeniem niby podpisuje się umowę magazynier -operator wózka a wrzeczywistosci jesteś placowym od najgorszej roboty za najnisza krajowa nawet za nadgodziny nie płacą człowiek nie raz został a po wypłacie okazało się że zapłacone tylko za godziny normalne nic więcej...Atmosfera do (usunięte przez administratora) Ludzie tam pracujący też pożal się panie boże... Chcesz pracować jako pracownik gospodarczy idź do lerg pet na rzeczono magazyn gdzie będziesz traktowany jak zwykły sprzątacz ja się nie dziwię ze ludzie tam nie chcą robić jak bym wiedział na czym dokładnie będzie polegać moją pracą wogole bym tego nie podjął.Ale nic złego co by na dobre nie wyszło trafiłem do dobrej firmy na magazyn gdzie wiem że jestem magazynierem a nie płacowym od śmieci...Więc ludzie zastanówcie się nad tym bo nie którzy nie piszą głupot tylko prawdę o tej firmie ...

Woś Adam Nowy wpis
@Całą prawda o lerg pet

Nie dziwię się ze ludzie tam max miesiąc pracują i odchodzą jak ma sir tak (usunięte przez administratora)kordynatora na magazynie który ledwo coś wie a traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) to się nie ma co dziwić...Przychodzi się na magazyn z tą myślą że czegoś człowiek nie nauczy nowego nowego fachu a tu okazuje się że ta praca nic wspólnego nie ma z magazynem Jesteś traktowany jak zwykły śmieć za najnisza krajowa i jesteś od wszystkiego tylko nie od tego co powinieneś być w tej firmie a później się dziwią ze ludzie dziękują po miesiącu jak się ma tak zjebanego karierowicza co po za swoim czubkiem nosa nic innego nie widzi istny narcyz wszystko wiedzący wszystko umiejący a w rzeczywistości nic nie potrafi po za chwaleniem.A później w firmie zdziwieni są że po miesiącu pracownicy odchodzą dzięki takiemu zjebowi karierowiczowi.Co do pozostałych to ludzie ok tylko ten jeden zawsze się musi trafic czarna owca w firmie gdzie dzięki takiemu.Firma traci na tym ale to już nie nasze zmartwienie ... Lepiej zmienić tego ala kordynatorka z magazynu na kogoś normalnego gdyż z toksycznym człowiekiem nie da się pracować chyba że chce dostać w te swe kły i wtedy zdziwiony był by ....Ale w papierach sobie paskudzić przez takiego (usunięte przez administratora) jakim jest

Kostek

Podpowiedzcie czy są aktualnie prowadzone rekrutacje i jakie są szanse na dobrą pracę?

fufik
@Kostek

Na dobrą pracę? Nie. Nawet jeśli się dogadasz to i tak Cię w dniu podpisania umowy wykiwają i będą przy tym wmawiać, że inaczej się dogadaliście - (usunięte przez administratora)a przoduje w tym pewien dyrektorek w okularach od marketingu i pożal się Boże "spraw technicznych". Warunki jak za komuny a płace takie, że po pierwszej wypłacie pod koniec miesiąca już tynków na ścianach nie będziesz miał (bo je zeżresz)

dgr
@fufik

Niem niej jednaka sa tacy co życie za Elana oddadzą. Taki np mechanik z Jur.... Zycie odda za Elanę ,(usunięte przez administratora)i ciało. Jęzor, plotkarz i (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

pita Nowy wpis
@fufik

Zgadzam się. Ten gościu to typowy karierowicz. Zrobi wszystko dla kariery i dla kariery też całkowicie sie odda

Halka

Jak tam, elana pod młotek. Wiadomo jakie plany ma nowy pracodawca względem warsztatu mechanicznego?

Ryszard
@Halka

Jak to pod młotek? Firma została zlicytowana? Nikt wcześniej o tym nie pisał. Pracownicy też zostali zwolnieni, czy przeszli do nowego właściciela?

Halka
@Ryszard

No właśnie nie pytam się, a co do sprzedaży honda artykuły i oświadczenie zarządu.

Irena Nowy wpis
@Halka

Ale napisz, o co Ci chodzi. Jakie artykuły i jakie oświadczenie zarządu? Coś wiesz więcej, a piszesz tak, jakby wszyscy wiedzieli. No ja właśnie nie wiem, a był czas, że mąż wybierał się tam do pracy. Temu i się ciekawię.

lojalny

A może komuś jest nie po drodze z dobrą pracą? Firma jak najbardziej ok choć może do ideału brakuje , ja nie mam powodu do narzekania.

Elektromechanik

zaproszenie wyłącznie na rozmowę z 4 osobami w siedzibie elany pet

Jakie są Pańskie oczekiwania finansowe?Czy zgadza się Pan pracować za 2000 zł brutto?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Pracownik recyklingu.

BHP w firmie to tylko pasta do rąk. Pracownik nie jest nic warty o podwyzce zapomnij nawet jak pokazesz co potrafisz. Kierownik zamiast pomoc to kaze siedziec cicho. Kazdy tylko czeka do emerytury. Puki mlyn kreci praca leci. Mialem wrazenie ze pracownicy przychodza do pracy w formie wolontariatu. Smrod i brod na hali ze nie idzie wytrzymac po kilku latach w sodzie i kwasach nie czuc wechu. Na dobre dla wszystkich by bylo jak by tą calą bude zamkneli. Pozdrawiam wytrzymałych.

Don Pedro z krzywym ryjem

W tej firmie za takie traktowanie, minimum wysiłku. Jaka placa taka praca.

Zofia

Proszę, nie róbcie tu sobie takich żartów - są one bardzo nie na miejscu. Wiem, że Elana-Pet szuka teraz między innymi Tokarzy i Ślusarzy, a więc na pewno kilka osób zastanawia się, jakie są tam warunki i pracy. No i czy warto aplikować. Powiecie, jaki rodzaj umowy proponują tam na start?

Maciek

@Natal a ty jesteś pracownikiem tej firmy? Czym się zajmujesz? powiedz coś o warunkach pracy w firmie!

Natal

A wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania!!!

gh
@Natal

Nie no pewnie. Siedzisz se na górze. Wiekszosc czasu dlubiac w klawiaturze . Robotę zalatwil ci wujek albo ciotka nie za minimalne a podwòjnie to masz gdzieś cały świat i roboli zao. Za miske rycc

gh
@gh

Wystarczy miec na liście znajomych na Fb prokurenta i masz 3800, a jak siedzisz cicho zap...w ramach wolontariatu. Jak wszędzie tak i w tej firmie są ròwni i ròwniejsi

Eli
@gh

Święta prawda. Najlepsze też jest to, że w oczy mówią pięknie, a tylko odwrócisz się, to tylek obrobiony tak by byli oni biali. Jak ktoś zastanawia się by tam iść do pracy to odradzam. Pracowałem dłuższy czas i to nie na produkcji. Widziałem to od gniazda i uciekałem, jak tylko smród zaczął być nie do wytrzymania.

Zofia

Elana-Pet to firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi. Aktualnie szukają Sortowacza i Tokarza/Frezera: https://elanapet.pl/praca/. Jak wygląda rozmowa o pracę w tej firmie, wiecie coś na ten temat?

Czy pracodawca Elana-Pet Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

fgh

Co? W życiu. Szkolenie odbyl ostatnio jakiś młody co byl genetycznie powiązany z gòrą. Reszta ma sie sama,szkolić albo wypad. A najlepiej jak do nich przyjdziesz naumiany, genialny, nie bedziesz popełniał błędòw a oni łaskawie dadza ci 2,5 tys.Nikt nikogo nie zatrzymuje. Elana to skansen i średniowiecze. Skąd takie głupie pytanie skoro narzędzi nawet nie kupują?

Dobromir

Skąd takie rewelacje , że firma idzie pod młotek? czyżby konkurencja podrzuciła?

GOSC
@Dobromir

Na pewno nie jesteście żadną konkurencją z tym złomowiskiem powiązanym sznurkami i drutami. Ciągłe łażenie w protezie kiedys musi się skończyć....

RomekK
@Dobromir

Wycena Boryszewa spadła o połowę. Właściciel juz nie jest miliarderem. Cześć szuka sobie pracy, cześć ucieknie tak po prostu z dnia na dzień. O czym w ogóle mowa....

Rokus
@RomekK

LUdzie to majątek to oni przyciagaja klienta, który zostanie a wiec zostawia kase.Oni o ludzi nie dbają wiec maja ich na L-4 ,ciaglą rotacje i ciągle szukają tokarzy, frezerów, lakiernikow. rotacje to wymierne straty, Paru durniow już dawno zrozumialo, ze lepiej opłaca sie dać podwyżkę nawet 500-800 stow i pracownik zostanie niż przez pol roku do roku szukać fachowca i stracić na tym 30-40 tysięcy. W Elanie, Tofamie, Towimorach , jest odwrotnie. No szkoda. Pazdrawlaju z Bora Bora????????????

Jaroslaw Kaczynski
@Rokus

Milcz! Kwach napisal Konstytucje dla tych co nakazuja nam wierzyc w jej wartości a jednocześnie pracować za miske ryżu. Zap.i dziekuj swemu Panu na zamku w Kikole , ze masz w ogóle robotę Niewolniku.

Pedro
@GOSC

Tony śmieci, nowe przepisy śmieciowe zjedzą ten zakład w całości. Warsztat i recykling padną, bo nie są w niczym konkurencyjni. Wyceny pracy warsztatu bardzo wysokie, bo sprzęt stary z czasów świetności pracowników, którzy zaraz pójdą na emeryturę, albo na niej już są. Pozbywają się świetnych pracowników, bo działa tam... Jesteś lepszy ode mnie, to coś na Ciebie wymyślę by się Ciebie pozbyli. Zostaną tam pracownicy tylko tacy co nie mają potencjału rozwoju nigdzie indziej. Zostaną tutaj, bo uśmiech i włażenie w 4 litery to ich sposób na pracę. :)

apococinick
@Rokus

Zamiast podwyzek dołożą kamer żeby wam w d...zaglądać a Edwardos z Bodziem nie musieli po hali biegać w kòłko i bawić sie w podchody. Tak sie uzasadnia nieudolność. To są geniusze zarządzania! Więcej kierownikòw, więcej śledzących i koniecznie dyby zakładać. Po co płacić? No po co? Sa tacy co przyjdą za darmo. Taka to Polska PO PIS owska.

Remek

Dużo poprawiło się w tej firmie. Ludzi do pracy brakuje, to i podwyższyli pensje.

Brednie. Do ręki 1800.

@anonymous

Ja mam 2000 na rękę plus nadgodziny. Do tego plus 300 zł za brak brania L4 i 100 za niepalenie papierosów.

ghk
@Remek

Zeby normalnie żyć, Karkosik powinien płacić ok. 3000 zl na rękę. Jak sie maszyna spi...to wszyscy sie oglądają czy czasem nie wyjmiesz kasy i jej nie naprawisz. Wiec zrobiłem im papa. Mistrz udaje i ściemnia,kierownik na czworak chce dotrac do emki a na hali stoi sam złom i nawet im do tych dzbanów nie przyjdzie doglowy,zeby jakiś remont zrobic, bo przecież to sie zwroci. Nie maja żadnego pojęcia o zarzadzaniu ta firmą.

gfh
@Remek

Za brak brania. Super. Kazali ci to napisać czy tak sam od serca? Elana idzie pod młotek. Bez innowacji ten skansen nigdy nie wyrwie sie z minimalnego wynagrodzenia.

@gfh

Elana Pet, a Elana to chyba dwie różne firmy co?

asek

chciałem złożyć cv ale chyba nie warto ;)

były pracownik elana pet

Najgorsza firma z jaką miałem okazje współpracować ,DNOOO!

eddie

gdy pracownik zapyta się o podwyżkę to odp. kier. " nie stać firmy bo jest ona biedna" za nadgodziny kasa hhhhmmmmm " za wolne " " nie stać firmy bo jest ona biedna" tam to tylko brakuje dwóch kontroli 1) Wydział Środowiska i Rolnictwa - Departament 2) Państwowa Inspekcja Pracy i elana upada brak bhp i ppoż

szczaw

Tą firmę zniszczyła przede wszystkim Bożenka Ł. Ale na szczęście prezesowa się obudziła i ją wyrzuciła. Niestety jeszcze jest kilku nieudaczników w tej firmie na wysokich stanowiskach. Myślę że ten kto tam pracuje bez problemu wymieni te kilka nazwisk Prawda jest taka, że aby tą firmę wyciągnąć z bagna potrzeba dużych ruchów ze strony rady nadzorczej Ale oni też nic nie robią i udaja przed właścicielem że pracują

koń

Taka praca jako specjalista ds. sprzedaży jest rzeczywiście dość opłacalna, bo można liczyć na umowy o pracę, a także na niezbędne narzędzia pracy, a to umila zatrudnienie.

WANDAL z R3

Pracowałem do końca umowy i cieszę się, że już nie musze patrzeć jak ze szmaciła się ta firma. Klienci uciekają. Większość fachowców jest już na emeryturze. Nie widziałem, żeby w coś zainwestowali. Kiedyś produkowali podzespoły maszyn, rozbudowywali linie produkcyjne i modernizowali. Teraz wolą za nadgodziny nie płacić , delegacje 30% oskubać jak na darmozjada przypadło i podesty pod maszyny budować. Jedni stawiają linie a drudzy podesty pod te linie. Dyro produkcji piesio i wazeliniaż prezesowej innymi bogu winnymi się słania. Fałszywa kanalia. Wszyscy AB o tobie już wiedzą I Każdy się dowie. Ślusarz monter za 1900 brutto. nie polecam

on

tak zgadzam sie ze zarobkami , trzeba tam robic wszystko za te grosze ludzi brak.Warunki słabe a wymagania spore , budynek zawalajacy sie.

MR

Prace w tej firmie wspominam raczej dobrze, natomiast zarobki bardzo słabe, większość osób zarabia ok 1500 zł (pracownicy którzy pracują tam po 20-30 lat) nieliczni mają nieco więcej podkreślam "nieco"zero podwyżek... dlatego po 3 latach pracy byłem zmuszony się zwolnic i szukać gdzie indziej...

Zostaw merytoryczną opinię o Elana-Pet Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Elana-Pet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elana-Pet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elana-Pet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elana-Pet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elana-Pet Sp. z o.o.
  • Skłodowskiej-Curie 73