SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa

Rzeszów

Opinie o SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa

Aneta

W tym momencie nie ma żadnych ofert pracy. @Księgowa czy w najbliższej przyszłości można się jakiś spodziewać? Myślę, że użytkownicy czekają na taką informację.

Księgowa

Na naszej stronie sic.net.p w zakładce kariera można na bieżąco śledzić aktualnie prowadzone rekrutacje.

Aneta

Ani mi, anie użytkownikowi @Guti nikt nie odpowiedział. Czy pracownicy mogą się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa? Są może teraz prowadzone jakieś rekrutacje? Każda informacja może być przydatna.

Guti

A wie ktoś jak wygląda praca ph w firmie sic?

Aneta

@księgowa dziękuję za odpowiedź. A jak Ty oceniasz firmę SIC jako pracodawcę? Mogłabyś powiedzieć coś o tym jakie są w Twoim odczuciu plusy i minusy pracy w firmie?

Aneta

Pracujesz w SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa? Jak wygląda praca Twojego działu? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.

księgowa
@Aneta 19.05.2017 09:39

Karta Mulit Sport, dopłata do ubezpieczenia grupowego. bony na święta.

kaja

Kierownik Sprzedaży produktów chemicznych jest u nich potrzebny z tego co widze, tylko musi to byćosoba z odpowiednim stażem.

ex

Zarobki na wysokim poziomie??? No śmiechu warte! Przy takim zapierdolu jaki jest w tej firemce to te pożal się boże 1500-2500 zł to wysoki poziom? No litości... A wieść niesie, że kolejne duszyczki się ewakuowały :D

nowy pracownik
@ex 18.10.2016 01:14

Zasłużeni pracownicy z pewnym stażem pracy zarabiają dwa razy więcej. Nie dziwi polityka firmy, że osoby nowo przyjęte otrzymują niższe stawki. Jeżeli ktoś oczekuje, że w pracy pozałatwia prywatne sprawy, zagra w grę i oglądnie serial to faktyczni nie ma czego szukać w SIC.

szukam

Ja się jeszcze nie spotkałam, aby o byłym pracodawcy ktoś dobrze pisał - w najlepszym przypadku nie pisze wcale. Szukam pracy i zauważyłam, że negatywne komentarze o firmie są zawsze w przewadze. Jakbym tak wybrzydzała to nie będzie gdzie CV wysyłać.

ex

Ernest, ale przynajmniej może kontrolna lampka się zapali: chyba coś tam jest nie tak, więc trzeba mieć się na baczności! Wiadomo, jak komuś zależy na robocie, bo dziś jest bardzo ciężko na rynku pracy, to i tak będzie chciał tam pracować: a co mi tam, spróbuję, może mi akurat się uda. A my póki co czekamy na kolejną wykończoną duszyczkę i jej prawdziwą opinię o firmie.

kimono

Tak zatrudnią Cię bo nikt inny nie zechce tam pracować ! Nie szkoda Ci nerwów ? Szukaj gdzie indziej.

ex

No proszę! I znowu negatywne opinie są hurtowo usuwane z portalu! Żenada!!! Sugeruję, żeby szefostwo firmy SIC się lepiej zastanowiło nad swoim postępowaniem i nad tym jak traktuje pracowników, bo niestety znajdą się kolejni, którzy odejdą i znowu nie będą mieli nic dobrego do powiedzenia w tym temacie. Okropna opinia o firmie i tak już poszła w świat, więc to ciągłe usuwanie wpisów to tylko syzyfowa praca.

szynszyla
@ex 04.12.2015 11:09

Zgadzam się ! Prawda w oczy kole, więc po co ma kłóć i innych - trzeba pousuwać PRAWDZIWE komentarze!!! Niestety Ci inteligenci, którzy usuwają negatywne komentarze nie wiedzą, że internet pomnaża wszelkie informacje na różnych portalach. Więc i tak wszyscy się w końcu dowiedzą o warunkach tam panujących ( ODRADZAM !! )

pjjsjjsjss

Dorian dostałeś się do tej administracji??? Dorian !!!!!!!!!!!!!

zofia

Kto się mści? Nie udana kariera? Te wszystkie osoby ( a nie jedna osoba) same odeszły i chcą po prostu przestrzec potencjalnych kandydatów, bo nie warto! Ja zrezygnowałam z innej pracy, aby tam pracować i żałuję bardzo, że nikt mi nie odradził i nie powiedział jak to naprawdę wygląda. Radzę popytać ludzi dookoła przed jakąkolwiek decyzją podjęcia pracy w SIC.

kadrowa

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą w SIC. Pracuję w firmie od 10 miesięcy. W tym okresie zatrudnienie wzrosło. Nikt nie został zwolniony. W związku z tym chciałabym zaznaczyć, że osoba cyklicznie umieszczająca negatywne komentarze nie pracuje w firmie już od dłuższego czasu i nie ma wiedzy jak wygląda praca w SIC na dzień dzisiejszy. Obecna kadra to zgrany zespół młodych, wykształconych osób. Średnie wynagrodzenie w firmie kształtuje się na wysokim poziomie, a zakład pracy jest w dobrej sytuacji finansowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w prowadzonych co jakiś czas procesach rekrutacyjnych.

były

Ehhhh...mało mnie nie skręci, żeby dodać swoją opinię - niestety bardzo podobną do powyższych (tych negatywnych). Jednak, żeby nie było łatwo - postaram się znaleźć jakiś pozytyw...Trochę trudno, ale przyznają to chyba wszyscy byli pracownicy - chociaż wypłaty na czas były i wszystkie składki odprowadzane jak należy. Premie oczywiście też były, ale to zupełnie inna historia (byli pracownicy wiedzą na pewno o co chodzi hehehe!). Też wydaje mi się, że właściciel tutaj zagląda i część wpisów jest jego autorstwa (tylko kolorów brakuje, wykrzykników i podkreśleń hehehe!).

pracownik były

Tragiczna atmosfera, ludzie chodzą jak na szpilkach, trzęsąc się. Zadania nie są wydawane jasne, co powoduję problemy, za co później obrywa się każdemu. Jest kolorowo na początku, dużo obiecanek, ale tylko na obiecankach się kończy.

ona

Odbyłam tam staż. Było OK. Zaproponowali mi etat. Fajni ludzie. Jestem zadowolona.

ten

praca wymagająca, na pewno nie dla każdego, dużo obowiązków, ale bardzo wiele się w niej nauczyłem , BYŁO CIĘŻKO ALE NIE ŻAŁUJĘ, trzeba być odpornym na stres ponieważ często jest się pod presją czasu. Pewne rzeczy inaczej oceniam z perspektywy czasu - bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Henry

Najpierw trzeba się wykazać w pracy. Potem można żądać godziwego wynagrodzenia. Ale efekty finansowe dla firmy muszą być , z pustego i Salomon nie naleje

zofia

cała prawda. Widzę, że bardzo dużo negatywnych opinii o SIC zostało usuniętych...

administrator
@zofia 08.08.2015 14:13

Komentarze naruszające dobra osobiste i szkalują dobre imię firmy są umieszczane z premedytacją - prawdopodobnie przez jedną osobę. W związku z tym zostanie zgłoszone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury.

Zostaw opinię o SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa